Dar ogrodu. Sposób na owoc.
Soki bez dodatku konserwantów, cukru i wody

Oferta » Usługowe tłoczenie soku

Już dziś możesz wytworzyć sok z Twoich własnych owoców!

Jak często obowiązki i codzienny trud odbierają Ci radość życia? Bezskutecznie poszukujesz energii, aby podjąć kolejne wyzwania...?

Jej źródło jest tuż obok... Naturalna moc płynie z Twoich własnych owoców!

Zdrowy sok – jak najbardziej!

Zdrowy, ponieważ składa się tylko z... wyciśniętych owoców. Nie dodajemy do naszego soku żadnych konserwantów, wody ani cukru. Jedyna obróbka jaką przechodzi w procesie produkcji to łagodna pasteryzacja. Dzięki temu zachowuje oryginalny smak i niemal wszystkie korzystne cechy świeżych owoców, czyli np:

  • pełen bukiet witamin zawartych naturalnie w owocu,
  • błonnik,
  • mnóstwo polifenoli,
  • potas, fosfor, jod, żelazo.

Z Twoich jabłek – czemu nie!

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Państwu możliwość wyprodukowania zdrowego soku już od 50 litrów z dostarczonych nam owoców. Wykonujemy taką usługę "od ręki". Pochodzenie owoców, które nam dostarczycie jest pewne, a sam owoc cechuje się dobrą jakością. Z DOBRYCH OWOCÓW ZDROWY SOK!

W Twoim ogrodzie – proszę bardzo!

Dzisiaj kiedy postęp nieubłaganie wkracza we wszystkie dziedziny naszego życia, nie można być wobec niego obojętnym – trzeba go wykorzystać.

Nasza technologia to połączenie najnowocześniejszych osiągnięć techniki w dziedzinie obróbki owoców z tym co dzisiaj tak ważne – mobilnością. Możemy przyjechać we wskazane miejsce i produkować tam sok. Potrzebujemy tylko czystą wodę wodociągową i trójfazowe łącze elektryczne. Chcielibyśmy tam pracować na Twój zysk, dlatego potrzebujemy jeszcze owoce (jabłka lub gruszki).

Jakieś dodatki – w żadnym wypadku!

Do naszych soków nie trzeba nic dodawać, naszym celem jest dostarczenie klientowi zdrowego soku bez żadnych dodatków. Smak takiego soku jest zależny tylko od odmiany dostarczonego owocu i pory jego zbioru – sama natura!

Dlaczego warto zrobić sok ze swoich owoców?

Można mając swój sad (np. spuściznę po rodzicach, dziadkach) sprzedać owoce, a potem kupić sok w supermarkecie. Proszę tylko zastanowić się przez chwilę nad inną alternatywą...

Jabłka czy gruszki, które rosną w przydomowych ogrodach są często albo sprzedawane za niewielkie pieniądze, albo wręcz marnowane. My wychodzimy naprzeciw temu problemowi i proponujemy Państwu możliwość "przerobienia" tych darów natury na wartościowy sok. Sok ten oprócz korzystnego naturalnego składu chemicznego zawiera związki polifenolowe, które są w stanie eliminować z organizmu ludzkiego wolne rodniki. Wiele z nich wykazuje silne działanie przeciwutleniające i zmniejsza szansę wystąpienia chorób układu krwionośnego i raka.